Y6071200R000T9L
MFR.Part #
Y6071200R000T9L
JLCPCB Part #
C1494625
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 300mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS