CMA02040X1801GB300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMA02040X1801GB300
JLCPCB Part #
C2079019
Package
0204
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 400mW Carbon Film Resistor ±2% 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS