CH0603-50RGFT
MFR.Part #
CH0603-50RGFT
JLCPCB Part #
C3962767
Description
-55℃~+155℃ 125mW 50Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS