CH0603-250RJNT
MFR.Part #
CH0603-250RJNT
JLCPCB Part #
C4340192
Description
-55℃~+155℃ 125mW 250Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS