RNC55H4991FRRE8
MFR.Part #
RNC55H4991FRRE8
JLCPCB Part #
C3398422
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors