CH0402-90RGNT
MFR.Part #
CH0402-90RGNT
JLCPCB Part #
C4301008
Description
-55℃~+155℃ 50mW 90Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS