CH0402-75RGFPA
MFR.Part #
CH0402-75RGFPA
JLCPCB Part #
C2084898
Description
-55℃~+155℃ 37V 50mW 75Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS