CH0402-50RGFPT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CH0402-50RGFPT
JLCPCB Part #
C5349731
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50mW 50Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS