RN55E4701BBSL
MFR.Part #
RN55E4701BBSL
JLCPCB Part #
C1426426
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors