CH0402-330RGNW
MFR.Part #
CH0402-330RGNW
JLCPCB Part #
C4173006
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS