CH0402-330RGFW
MFR.Part #
CH0402-330RGFW
JLCPCB Part #
C4128053
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS