CH0402-240RJNW
MFR.Part #
CH0402-240RJNW
JLCPCB Part #
C3932145
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS