SG73P1ETTP30R1D
MFR.Part #
SG73P1ETTP30R1D
JLCPCB Part #
C3923800
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS