CH0402-200RGFW
MFR.Part #
CH0402-200RGFW
JLCPCB Part #
C4272821
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS