CH0402-18RJFPD
MFR.Part #
CH0402-18RJFPD
JLCPCB Part #
C4056661
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS