CH0402-16RJFW
MFR.Part #
CH0402-16RJFW
JLCPCB Part #
C4034817
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS