CH0402-121RFNW
MFR.Part #
CH0402-121RFNW
JLCPCB Part #
C4237992
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS