CA51002K200KS73
MFR.Part #
CA51002K200KS73
JLCPCB Part #
C1815346
Description
-65℃~+275℃ 2.2kΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL28.6mm Through Hole Resistors