CA4100180R0KS73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CA4100180R0KS73
JLCPCB Part #
C1805051
Package
Plugin,D3.6xL26.4mm
Description
-65℃~+275℃ 180Ω 4W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors