CA0002R1690KR05
MFR.Part #
CA0002R1690KR05
JLCPCB Part #
C1805262
Description
-65℃~+275℃ 169mΩ 2W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors