CA0002R1200KR05
MFR.Part #
CA0002R1200KR05
JLCPCB Part #
C3496122
Description
-65℃~+275℃ 120mΩ 2W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors