CA00024R700KR05
MFR.Part #
CA00024R700KR05
JLCPCB Part #
C1805272
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 2W 4.7Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors