CA000230R00KS73
MFR.Part #
CA000230R00KS73
JLCPCB Part #
C1787958
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 2W 30Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors