CA00021R000KS73
MFR.Part #
CA00021R000KS73
JLCPCB Part #
C1788538
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 2W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors ROHS