CA000227R00KR05
MFR.Part #
CA000227R00KR05
JLCPCB Part #
C1805266
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 27Ω 2W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors