CA0002150R0KR05
MFR.Part #
CA0002150R0KR05
JLCPCB Part #
C1803332
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 150Ω 2W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors