CA000220R00JE66
MFR.Part #
CA000220R00JE66
JLCPCB Part #
C19527276
Description
-65℃~+275℃ 20Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS