Y006259R3000B9L
MFR.Part #
Y006259R3000B9L
JLCPCB Part #
C1468649
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 59.3Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS