BFC233840155
MFR.Part #
BFC233840155
JLCPCB Part #
C3295372
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5uF 300V X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS