CA0001R1800JR05
MFR.Part #
CA0001R1800JR05
JLCPCB Part #
C3487901
Package
Plugin,D4.3xL11.7mm
Description
-65℃~+275℃ 180mΩ 1W Wirewound Resistor ±5% ±600ppm/℃ 插件,D4.3xL11.7mm Through Hole Resistors