CA0001100R0KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CA0001100R0KE66
JLCPCB Part #
C19451539
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 100Ω 1W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS