CA0001200R0KE66
MFR.Part #
CA0001200R0KE66
JLCPCB Part #
C19443898
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 1W 200Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS