BZX884B43L-HG3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX884B43L-HG3-08
JLCPCB Part #
C3729140
Package
DFN1006-2A
Description
1 Independent 150Ω 300mW 375Ω 42.14V~43.86V 43V 50nA@30.1V ±2% DFN1006-2A Zener Diodes ROHS