BZX884B47L-HG3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX884B47L-HG3-08
JLCPCB Part #
C3732618
Package
DFN1006-2A
Description
1 Independent 170Ω 300mW 375Ω 46.06V~47.94V 47V 50nA@32.9V ±2% DFN1006-2A Zener Diodes ROHS