BZX85C4V3-TAP
MFR.Part #
BZX85C4V3-TAP
JLCPCB Part #
C5957199
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.3W 13Ω 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS