BZX85C2V7-TAP
MFR.Part #
BZX85C2V7-TAP
JLCPCB Part #
C6870299
Package
DO-41
Description
-55℃~+175℃ 1.3W 150uA 2.5V~2.9V 2.7V 20Ω 400Ω Independent DO-41 Zener Diodes ROHS