RNC55J3900BSRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J3900BSRE8
JLCPCB Part #
C3528485
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 390Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors