BZX85C11-TR
MFR.Part #
BZX85C11-TR
JLCPCB Part #
C7093964
Description
1 Independent 1.3W 10.4V~11.6V 11V 300Ω 500nA@7.5V 8Ω DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS