BZX84C3V9-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C3V9-E3-08
JLCPCB Part #
C3008945
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 3.71V~4.1V 3.9V 300mW 3uA@1V 600Ω 90Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS