BZX84C39-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C39-E3-08
JLCPCB Part #
C3742303
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 300mW 350Ω 37.05V~40.95V 39V 50nA@27.3V ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS