BZX84C2V7-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C2V7-E3-18
JLCPCB Part #
C6136701
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.57V~2.84V 2.7V 20uA@1V 300mW ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS