BZX84C13-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C13-G3-08
JLCPCB Part #
C6522928
Package
SOT-23-3
Description
1 Independent 100nA@8V 12.04V~13.65V 13V 170Ω 300mW 30Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS