BZX84B13-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B13-HE3-18
JLCPCB Part #
C6136616
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 12.74V~13.26V 13V 170Ω 300mW 30Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS