BZX584C3V9-HG3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX584C3V9-HG3-08
JLCPCB Part #
C5566533
Description
1 Independent 200mW 3.7V~4.1V 3.9V 3uA@1V 400Ω 85Ω ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS