BZX55C62-TAP
MFR.Part #
BZX55C62-TAP
JLCPCB Part #
C5584230
Description
1 Independent 100nA@47V 150Ω 150Ω 500mW 58V~66V 62V DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS