SMAJ550-M3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ550-M3/5A
JLCPCB Part #
C1981155
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 300W@10/1000us 495V 550V 7.5pF TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS