BZX55B2V4-TR
MFR.Part #
BZX55B2V4-TR
JLCPCB Part #
C5566483
Description
1 Independent 2.35V~2.45V 2.4V 500mW 50uA@1V 600Ω 85Ω DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS