BZM55B2V4-TR
MFR.Part #
BZM55B2V4-TR
JLCPCB Part #
C3736859
Package
SOD-80
Description
1 Independent 2.35V~2.45V 2.4V 500mW 50uA@1V 600Ω 85Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS