BZX384C4V7-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C4V7-G3-08
JLCPCB Part #
C3765154
Description
1 Independent 200mW 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V 425Ω 50Ω ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS