RNC55J5112BSRE665
MFR.Part #
RNC55J5112BSRE665
JLCPCB Part #
C3481419
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors